sieBIEGOWI Pacemakerzy

8 maja 2016 roku odbędzie się 2. sieBIEGA Półmaraton Kielecki. Przedstawiamy wam oficjalnych Pacemakerów, czyli zawodników, którzy będą biegli na określony czas. Jeśli chcecie aby ktoś pomógł wam pokonać trasę w określonym czasie, zające są do waszych usług.

 

 

piotr_styczen

Piotr Styczeń – 35 lat. Prywatnie jestem fotografem. Staż biegowy mam niedługi – zacząłem w listopadzie 2013 r. Wtedy problemem było dla mnie przebiegnięcie 1 km bez zadyszki 😉 Dystans półmaratoński jest jednym z moich ulubionych. Mój najlepszy wynik to 1:20:40 uzyskany w tegorocznym Półmaratonie Warszawskim. Brałem udział w kilku ultramaratonach górskich oraz maratonach asfaltowych. W tym roku w Maratonie w Łodzi pokonałem magiczną barierę 3h i ukończyłem maraton z czasem 2:58:20 – był to jeden z moich głównych celów na rok 2016. Kolejnym ciężkim wyzwaniem, które na mnie czeka w tym roku jest Bieg Rzeźnika. Wiem, że granica 1:30 w półmaratonie jest marzeniem wielu z Was – postaram się zrobić wszystko by pomóc Wam je zrealizować :]

 

pawel_jakubczyk

Zawsze starałem się patrzeć w stronę światła, dlatego dziś noszę okulary. Nie przejmuję się tym. Wiem, że świat stoi do mnie otworem! Przykre jedynie, że tak często pokazuje dokładnie którym.

 

 

 

 

 

 

dariusz_jakubczyk

Dariusz Jakubczyk – życiówka w półmaratonie 1:27:12.

W ubiegłym roku miałem już przyjemność poprowadzić grupę na czas 1:40.  Mam nadzieję że w tym roku ponownie uda nam się doprowadzić szerokie grono zadowolonych finiszerów.

Do zobaczenia na trasie 🙂

 

 

 

 

maciej_zaczek

To już drugi raz jak będę miał przyjemność poprowadzić Was jako ,,zając” na trasie Siebiega Półmaratonu Kieleckiego. Tym razem nieco szybciej bo na 1:40 Gwarantuję że wspólnie osiągniemy ten wynik lub nawet ciut lepszy;-) Widzimy się 8 maja na starcie!!!

 

 

 

 

 

robert_prokopiuk

Biegam od 23 miesięcy zacząłem po „40” ale tak jak wino czym starszy tym lepsze wyniki. Na koncie kilka połówek (1:29:35) dziesiątek (41:06) oraz 2 Maratony (3:18:22). Poprowadzę Was na 1:45 bo- Każdy Jest urodzony by zwyciężać , Jednakże, aby być zwycięzcą Musisz zaplanować zwycięstwo, Przygotować się do zwycięstwa, I oczekiwać zwycięstwa.” I to zwycięstwo razem osiągniemy do zobaczenia na najlepszym półmaratonie.

 

 

 

 

luxon

Biegający Raper,Rapujący Biegacz reprezentant Drużyny Mistrzów
Regularnie biegający od 3 lat mający mnóstwo startów w zawodach na różnych dystansach.

Zyciówki:
5km- 18m
10km-40m
Pólmaraton-1h29m
Maraton-3h49

 

 

 

maciej_sciga

„Mawiają nazwisko zobowiązuje. Maciej Ściga, goni, biega na czasowym dystansie lat 4, kilometrażowo od zadyszki na dyszki po maratońskie odległości. Aktywnie uzależniony od ruchu i wszelkich jego form.

W zającowaniu rozmiłowany, wzorem roku poprzedniego, zaprasza śmiałków i gwarantuje:
– mękę mięśni Waszych,
– hektolitry oddanego ciepła,
– skwierczące zakończenia nerwowe,
– lunapark biegowych doznań,
– siłę niszczącą niemoc,
i najważniejsze przekroczenie mety w czasie nie dłuższym niż 1h 50 min.”

 

maja_sokolowska

„Mój debiut jako Pacemakera(-ki);) miał miejsce w I półmaratonie sieBiega w Kielcach rok temu:)z wielką chęcią w tym roku wracam poprowadzić grupę 10 minut szybszą 🙂

Night Runnerka pełną gębą i całym sercem, instruktorka lekkiej atletyki, była sprinterka, która po wieloletniej przygodzie kolce, tartan i płotki zamieniła na uklepywanie kilometrów 🙂 Zapraszam na grupę 2:00, zapewniam multum motywacji, wsparcia, równe tempo, i postaram się za dużo nie gadać:)

Do zobaczenia na starcie!”

 

 

kuba_kotula

Biegam ponad dwa lata, zacząłem jak każdy po życiowym wstrząsie, wpadłem w nałóg i nie umiem już przetrwać tygodnia bez biegania. Na koncie 6 półmaratonów, zeszłoroczny siebiega kielecki z czasem 1.48.13,a życiowy czas wytruchtałem na PZU Cracovia półmaraton 1.38.49. Zaliczyłem udany debiut z czasem 3.47.31 finiszując w wielkim stylu na tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon.

 

 

 

 

marcin_marszalek

Wieloletni maratończyk z ogromnym zapałem, ukończyłem niemal trzydzieści polskich i europejskich (Rzym, Paryż, Amsterdam, Istambuł) maratonów. Jako Pacemaker startowałem w maratonach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Kielcach i Łodzi – cel zdobyty, zamierzony czas osiągnięty. Będzie motywująco, będzie luźna atmosfera i gwarantowany uśmiech na twarzy.

Zapraszam do mojej grupy, widzimy się już niedługo po raz drugi w Kielcach!”

 

 

 

robert_wozniczko

Biegam już 3 lata, w tym czasie udało się przebiec kilka maratonów, kilkadziesiąt półmaratonów i niezliczona ilość pozostałych imprez biegowych. Trudno jest słowami wyrazić jak ważne jest dla mnie bieganie i ile przyjemności mi to sprawia. W zeszłym roku w trakcie pierwszego Siebiega Półmaratonu miałem przyjemność prowadzić grupę na 2:00. Obiecuję, że w tym roku też postaram się aby wszyscy ukończyli w założonym czasie lub nawet szybciej, a atmosfera była tak samo miła jak rok temu. Do zobaczenia na Starcie, na Trasie i na Mecie.

 

 

 

 

sponsorzy3