XII Piątka dla Bartka – ZAPISY

BIEGAJCIE W NASZEJ BAJCE!

2 czerwca 2024
Stadion Lekkoatletyczny,
Kielce ul. Leszka Drogosza

BIEGAJCIE W NASZEJ BAJCEPiątka dla Bartka, to charytatywny bieg na 5 km, z którego całkowity dochód przekazany zostaje Bartkowi. 
Bartek to 13 letni wiecznie uśmiechnięty chłopak, który urodził się bez lewej stopy.  Dwanaście lat temu, rodzice Bartka – Karolina i Damian, wspólnie postanowili zrobić coś co pomoże Bartkowi. Coś co spowoduje, że Bartek będzie mógł biegać.Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Na początku było kilka kilka kilometrów, z czasem kilkanaście, półmaraton i w końcu pierwszy w życiu maraton! Wraz z kilometrami rosła również liczba osób biegających w koszulkach z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”.

W świecie pełnym wyzwań i przeciwności losu pojawiają się czasem historie, które wzruszają i inspirują nas do działania. Jedną z takich historii jest historia Bartka, 13-letniego chłopca pełnego uśmiechu, który pomimo niepełnosprawności, odnalazł swoją siłę i determinację w uprawianiu sportu.

Bartek przyszedł na świat 13 lat temu, jako dziecko pełne radości i energii. Niestety, los sprawił, że urodził się bez lewej stopy. Jego rodzice, Karolina i Damian, nie załamali się tą trudną sytuacją. Wręcz przeciwnie – postanowili podjąć działanie, które pomogłoby Bartkowi pokonać wszelkie przeszkody.

To właśnie z determinacji rodziców Bartka narodziła się inicjatywa „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Rozpoczęło się od kilku kilometrów, gdy Bartek miał zaledwie kilka lat. Ale z czasem, dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół i całej społeczności, akcja zyskiwała na sile.

Historia Bartka stała się inspiracją dla wielu ludzi. Jego pozytywne podejście do życia, determinacja i chęć pokonywania własnych ograniczeń motywują innych do działania. Akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” nie tylko pomogła Bartkowi, ale również stała się symbolem solidarności i wspólnej walki.

Historia Bartka to nie tylko historia jednego chłopca, ale także opowieść o sile rodziny, determinacji i społeczności. To dowód na to, że mimo trudności, z determinacją i wsparciem można osiągnąć wszystko. Bartek pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia można spełniać, jeśli tylko w nie wierzymy.

Już 2 czerwca po raz 12. będziemy mogli wspólnie pokonać 5 kilometrów i dobrze się przy tym bawić.

Odbiór pakietów startowych od godziny 7:30 w dniu biegu na stadionie.
Start biegu dla dzieci o godz. 10:30
Start biegu głównego o godz. 11:00

ZAPISY NA XII. PIĄTKĘ DLA BARTKA – DOROŚLI

REGULAMIN BIEGU

ZAPISY NA BIEG DLA DZIECI

Aby wziąć udział w BIEGU DLA DZIECI należy wpłacić min. 10zł na konto Bartka Orzechowskiego w Fundacji Nasz Maraton. Opłatę można uiścić przez stronę www.naszmaraton.pl/sklep lub w klikając w link: https://naszmaraton.pl/produkt/cegielki-mocy/

Tradycyjnie też przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki na to wydarzenie.

Świetna, kolorowa koszulka do biegania za jedyne 129 zł. 100% zysk ze sprzedaży wędruje na konto Bartka! Kupić ją można TUTAJ KLIK

UWAGA: to jest preorder, możliwość zamówienia kończy się 5 maja 2024. Koszulki zostaną rozesłane do kupujących przed biegiem Piątka dla Bartka.

Biegajcie w naszej Bajce – Piątka dla Bartka – oficjalna koszulka

Można też wybrać koszulkę bawełnianą, taką „na codzień” w cenie 79 zł – można ją kupić TUTAJ KLIK

UWAGA: to jest preorder, możliwość zamówienia kończy się 15 maja 2024. Koszulki zostaną rozesłane do kupujących przed biegiem Piątka dla Bartka.

Piątka dla Bartka – oficjalna koszulka