o stowarzyszeniu

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy SIEBIEGA to grupa wesołych i uśmiechniętych ludzi, którzy mają jeden cel…uśmiechać się dalej, biegać i powodować aby uśmiechali się inni. SIEBIEGA w jednym jest „NAJ”, jest najmłodszym stowarzyszeniem biegowym w Kielcach (zebranie założycielskie miało miejsce 21.02.2014 roku ), jest także jedynym stowarzyszeniem biegowym w Kielcach.

Główną imprezą biegową, którą organizuje ŚSB Siebiega jest „Piątka dla Bartka”, więcej o tym biegu TUTAJ oraz sieBIEGA Półmaraton Kielecki o którym więcej piszemy W TYM MIEJSCU

Wraz z mijającym czasem, zwiększającym się naszym doświadczeniem oraz realizacją niezliczonych pomysłów będziemy chcieli zaproponować jeszcze dużo innych rozwiązań dla osób lubiących aktywność ruchową, a szczególnie bieganie.

Czekamy także na pomysły od Was, czekamy na Wasze głosy i czekamy także na Was w stowarzyszeniu do którego wstęp jest otwarty zawsze, a uśmiechniętych osób z głowami pełnymi pomysłów i przeróżnych umiejętności nigdy za wiele. ŚSB sieBIEGA działa jako organizacja non-profit – jedyną zapłatą dla jego członów jest Wasz wszechobecny uśmiech za który z góry dziękujemy!

Struktura Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy SIEBIEGA.

  • Paweł Jańczyk – Prezes Zarządu
  • Damian Orzechowski – Wiceprezes Zarządu
  • Kamila Dudek – Członek Zarządu – Sekretarz
  • Paweł Dudek – Członek Zarządu – Skarbnik
  • Karolina Orzechowska – członek komisji rewizyjnej

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy SIEBIEGA
KRS: 0000505083, NIP: 6572913957, Regon: 260760784
z siedzibą w Kielcach przy ul. H.Sienkiewicza 51/2, kod pocztowy: 25-002
adres mailowy: kontakt@siebiega.com
tel: 739 904 327

STATUT STOWARZYSZENIA DOSTĘPNY JEST TUTAJ

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA