Bieg Niepodległości – ZAPISY

12 listopada (niedziela) o godzinie 11:11 wystartuje w Kielcach 10. edycja Biegu Niepodległości. Impreza, której głównym organizatorem jest Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek zapowiada się rekordowo pod każdym względem. 

Limit uczestników to 1250, największy w historii biegów na 10km w Kielcach. Trasa poza drobnymi modyfikacjami identyczna jak w roku ubiegłym. Jedyna zmiana dotyczy miejsca startu i mety, w tym roku biegacze wystartują z placu przed muszlą koncertową w parku miejskim, tam też będzie meta biegu. Oprócz biegu głównego (10km) odbędzie się także bieg na dystansie 1918 metrów, którego trasa wiodła będzie parkowymi alejkami. Bieg krótki przygotowany jest przede wszystkim dla dzieci, młodzieży i osób dla których dłuższy dystans jest jeszcze zbyt duży.

Każdy uczestnik biegu głównego i krótkiego na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a dodatkowo uczestnicy biegu głównego otrzymają wyjątkowy biało-czerwony prezent. Na biegu głównym będzie elektroniczny pomiar czasu.

Ze względu na zmianę miejsca startu/mety o kilkanaście metrów trasa nie jest atestowana, jednak jej długość to równe 10 km.

Udział w obu biegach jest darmowy.

Przy zapisach prosimy zwrócić uwagę na wybór dystansu biegu.

ZAPISY URUCHOMIONE ZOSTANĄ W PIĄTEK 20 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 18:00

KLIKNIJ – ZAPISY NA BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2017  – KLIKNIJ

Regulamin biegu TUTAJ

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU PRZEZ INNĄ OSOBĘ – do pobrania

 

Przepyszną wodę dla wszystkich uczestników biegu zapewnia