5. NOCNY Półmaraton Kielecki


Ruszają zapisy na 5.NOCNY sieBIEGA Półmaraton Kielecki. To największe w regionie świętokrzyskim święto biegania odbędzie się w tym roku 25 maja 2019 roku. Trasa półmaratonu jest już bardzo dobrze znana biegaczom i w tym roku będzie identyczna jak w latach poprzednich. Po raz pierwszy w historii województwa świętokrzyskiego półmaraton odbędzie się w godzinach wieczornych/nocnych. 

sieBIEGA Półmaraton Kielecki to wyjątkowe wydarzenie, przepiękna, ale też wymagająca trasa, niesamowita atmosfera, świetny, bardzo bogaty pakiet startowy, najpiękniejsze koszulki w Polsce i niepowtarzalny medal na mecie. Start biegu odbędzie się o godzinie 20.00 z ul. Barabasza (obok stadionu Korony Kielce), a meta biegu w środku stadionu, na murawie Suzuki Areny!

Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepszy i największy bieg w historii Kielc!

ZAPISY NA 5.NOCNY sieBIEGA PÓŁMARATON KIELECKI – TUTAJ

Regulamin biegu jest TUTAJ

Zachęcamy też lokalne (i nie tylko) firmy, które chcą współpracować z nami przy organizacji tego wydarzenia do kontaktu z nami. Mamy dla Was wyjątkowe możliwości promocyjne i reklamowe, gwarantujemy też mnóstwo pozytywnych emocji towarzyszących Wam przy współpracy z nami przy organizacji 5. NOCNEGO sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego. Czekamy na Ciebie: kontakt@siebiega.com

trasa_czysta

Start biegu odbędzie się z ul. Sołtysiaka „Barabasza” obok stadionu Korony Kielce, meta na murawie Suzuki Areny!

trasa w Endomondo: https://www.endomondo.com/routes/483428097

1 thought on “5. NOCNY Półmaraton Kielecki

Comments are closed.