PIĄTKA DLA BARTKA ZAPISY

NAJPIĘKNIEJSZY BIEG NA ŚWIECIE !!!

21 maja 2023
Stadion Lekkoatletyczny,
Kielce ul. Leszka DrogoszaPiątka dla Bartka, to charytatywny bieg na 5 km, z którego całkowity dochód przekazany zostaje Bartkowi. 
Bartek to 12 letni wiecznie uśmiechnięty chłopak, który urodził się bez lewej stopy.  Jedenaście lat temu, rodzice Bartka – Karolina i Damian, wspólnie postanowili zrobić coś co pomoże Bartkowi. Coś co spowoduje, że Bartek będzie mógł biegać.Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Na początku było kilka kilka kilometrów, z czasem kilkanaście, półmaraton i w końcu pierwszy w życiu maraton! Wraz z kilometrami rosła również liczba osób biegających w koszulkach z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Promując akcję, wszyscy przyczyniają się do tego, że Bartek będzie biegał, do tego, że stać nas będzie na bardzo drogie protezy, które trzeba wymieniać bardzo często, gdyż Bartek rośnie jak na drożdżach. I to się udaje, jednak z wiekiem, rosną również potrzeby Bartka.Piątka dla Bartka to wyjątkowy bieg, bieg w którym liczy się przede wszystkim obecność, zabawa, atmosfera no i sam bieg, który do tego wszystkiego jest dodatkiem… 5 kilometrowa trasa, brak pomiaru czasu, brak nagród finansowych, a mimo wszystko dla wielu jest to stały punkt w kalendarzu biegowym. 

Od Piątki swoją przygodę z bieganiem zaczęło wielu wspaniałych biegaczy i Ty również możesz zacząć z nami swoją przygodę.PIĄTKA dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Środki uzyskane z organizacji biegu Piątka dla Bartka zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Barka Orzechowskiego. 
Ważnym elementem Piątki dla Bartka są biegi dla dzieci. 

ZAPISZ SIĘ NA BIEG JUŻ DZISIAJ – OGRANICZONA LICZBA MIEJSC

ZAPISY NA XI. PIĄTKĘ DLA BARTKA – DOROŚLI

REGULAMIN BIEGU

ZAPISY NA BIEG DLA DZIECI

Aby wziąć udział w BIEGU DLA DZIECI należy wpłacić min. 10zł na konto Bartka Orzechowskiego w Fundacji Nasz Maraton. Opłatę można uiścić przez stronę www.naszmaraton.pl/sklep lub w klikając w link: https://naszmaraton.pl/produkt/cegielki-mocy/

TAKIE KOSZULKI BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ PRZED BIEGIEM !