Pol – Mot Auto funduje zdjęcia!

Wzorem roku poprzedniego mamy dla uczestników 2.sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego nie lada gratkę! Miło nam poinformować, że dzięki Pol-Mot Auto wszystkie zdjęcia zrobione przez fotomaraton.pl otrzymacie GRATIS !!!

Pol – Mot AUTO to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. W 2013 roku Spółka sprzedała niemal pięć tysięcy nowych samochodów tak dla odbiorców indywidualnych, jak i firm. Prowadzimy działalność w pięciu miastach w Polsce, gdzie mamy dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Oprócz typowych dla dealerów samochodowych usług sprzedaży zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i Flotowych, serwisu, obsługi finansowej i ubezpieczeniowej firma oferuje również wynajem samochodów. Istotną rolę w działalności POL-MOT Auto zaczyna odgrywać sprzedaż samochodów używanych, posiadających certyfikat jakości DEKRA.

Pol – Mot AUTO znajduje się w Kielcach przy ulicy Krakowskiej 283 – 285. Właśnie w tym miejscu, w okolicach 15 km biegu znajdziecie też specjalne miejsce w którym otrzymacie wodę, izotonik oraz owoce od firmy Pol-Mot Auto. Będzie tam też bardzo głośno, mamy nadzieję, że ten doping poniesie Was prosto do mety!

Wszystkie zdjęcia znajdziecie kilka dni po biegu na stronie www.fotomaraton.pl, po wpisaniu swojego nazwiska, albo numeru startowego będzie można otrzymać ZA DARMO wyjątkowe zdjęcia z Waszego biegu. Zachęcamy do dzielenia się nimi na portalach społecznościowych.

Fotomaraton.pl jest pierwszym polskim serwisem fotograficznym dla uczestników masowych imprez sportowych. Naszym celem jest dostarczanie fotografii uczestnikom imprez sportowych, umożliwiając ich łatwe wyszukiwanie po numerze startowym lub nazwisku.

Serwis FotoMaraton.pl został stworzony aby pomagać cieszyć się radością uczestnictwa w imprezach sportowych jeszcze długo po ich zakończeniu. Naszym priorytetem jest dostarczanie fotografii najwyższej jakości.

 sponsorzy3