Piątka dla Bartka nagrodzona!

Stowarzyszenie sieBIEGA otrzymało specjalną nagrodę z rąk Wojewody Świętokrzyskiego Pani Bożentyny Pałki – Koruby. Nagroda „CZYSTE SERCA” w kategorii wydarzenie dla Piątki dla Bartka.
Jesteśmy ogromnie zaskoczeni i zaszczyceni takim wyróżnieniem, tym bardziej, że nigdy w naszych działaniach nie szukaliśmy wsparcia w politykach i urzędach. Nie otaczaliśmy się ludźmi z pierwszych stron gazet tylko po to aby było łatwiej. Nie robiliśmy niczego dla poklasku, tylko dlatego, że uważaliśmy, że tak trzeba. Tym bardziej jest nam miło, że nasza praca została zauważona. Piątka dla Bartka to wydarzenie nie mające sobie równych nigdzie indziej, to tylko albo aż pięć kilometrów, ale tak naprawdę wszyscy wiedzą, że to nie kilometry są najważniejsze. Droga do celu jakim jest zdrowie i zadowolenie jest dużo dłuższa, ale dzięki Wam udaje się ją pokonywać prawie bez zadyszki, mimo wielu podbiegów!

Drodzy sieBIEGACZE, uczestnicy Piątki dla Bartka, biegający na co dzień lub od święta w koszulkach z napisem Biegnę, żeby Bartek mógł biegać, ta nagroda jest Wasza! Dzięki Wam jest to całe zamieszanie do którego „delikatnie” przyczynił się kilka lat temu mały blond urwis:)
Jeszcze raz dziękujemy Pani Wojewodzie, za wyróżnienie, a Wam biegacze za wszystko co robicie!

IMG_9130_HDR IMG_9105_HDR IMG_9037_HDR IMG_9143_HDR