sieBIEGA w Mikołajki

Zapraszamy na sieBIEGA w Mikołajki! Spotykamy się 6 grudnia na przystani jachtowej przy kieleckim zalewie. Przebiegniemy bez ścigania 5 luźnych kilometrów, zapraszamy tak jak zawsze w przebraniach, a przynajmniej w Mikołajkowych czapkach. Startujemy o godzinie 13:00. Nie mierzymy czasu, nie nagradzamy najszybszych biegaczy – poprostu biegniemy i cieszymy się wspólnym towarzystwem. Jeśli tylko pozwoli pogoda, bieg chcemy zakończyć ogniskiem.

 

Tradycyjnie też chcemy przy okazji pomóc. W tym roku wyzwanie jest mocne! Po pierwsze pomagamy małemu Michałowi, który jest synem jednego z naszych biegających przyjaciół, pomóc wyjść z kolorowej bajki. Michałek jest dzieckiem autystycznym i wymaga ciągłej opieki i bardzo kosztownej rehabilitacji. Pieniądze zebrane 6 grudnia przeznaczone będą właśnie na specjalistyczną rehabilitację Michałka. ZABIERZCIE KILKA ZŁOTÓWEK, będzie specjalna puszka, najlepiej pasują do niej banknoty, monety średnio…:)

Tak jak w ubiegłym roku Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA bierze udział w Szlachetnej Paczce. Chcemy, aby jak największa liczba osób została obdarowana wyjątkowymi prezentami. Poniżej znajdziecie najpotrzebniejsze rzeczy dla wybranych przez nas dwóch rodzin. Jeśli macie ochotę dołączyć się – zapraszamy! Zbiórka odbędzie podczas „Siebiega w Mikołajki” 6 grudnia. Jest możliwość przekazania pieniędzy, przeznaczymy je na najdroższe rzeczy.
Najważniejsze potrzeby:
Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż, Mąka, Dżem, herbata owocowa, kawa rozpuszczalna, kasza gryczana, pasztet wielkopolski, lizaki z gumą, chrupki serowe, makaron nitki, płatki owsiane, kakao.
Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Płyny czyszczące, płyn do podłóg, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Szampon,
Sandały, rozmiar: 27 kolor różowy lub fioletowy (obuwie możemy zdublować w zakupie), Tenisówki, rozmiar: 26 różowe lub fioletowe, wkładane (obuwie możemy zdublować w zakupie).
Zeszyty, Papier kolorowy, Bloki, Przybory do pisania, Kredki.
Szafka na książki i zabawki.
Pieluchomajtki wciągane – 114 cm w pasie (koniecznie wciągane, nie zapinane na rzepy),
Spodnie materiałowe – 114 cm w pasie,
Buty zimowe, damskie, lekka podeszwa – rozmiar 41.
Kołdra, Koc, Poduszka.FOT-13