Bieg Niepodległości – INFORMACJE

To już tradycja, że w Kielcach odbywa się Bieg Niepodległości. W tym wyjątkowym roku, w 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę bieg w naszym mieście odbędzie się już po raz jedenasty.

Tradycyjnie wspólnie z Wojewodą Świętokrzyskim Panią Agatą Wojtyszek organizujemy wielkie biegowe wydarzenie i będzie to zarazem piękne zakończenie biegowego sezonu w stolicy Województwa Świętokrzyskiego.

Dwa dystanse, bieg główny – 10 km i bieg towarzyszący – 1918 metrów.

Bieg Niepodległości w Kielcach odbędzie się 10 listopada, start biegu głównego o godzinie 11:11, start biegu towarzyszącego około godziny 11:15. Miejscem startu będzie plac przed muszlą koncertową w Parku Miejskim w Kielcach (ul. Staszica – ul. Zamkowa).

Każdy biegacz w biegu głównym oraz towarzyszącym otrzyma wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju medal. Dodatkowo biegacze w biegu głównym w pakiecie startowym otrzymają praktyczny prezent niespodziankę:)

Informujemy, że wszystkie miejsca na oba biegi zostały zajęte. 

 

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

 

ZAPISY NA BIEG GŁÓWNY – 10 km – TUTAJ

ZAPISY NA BIEG TOWARZYSZACY – 1918 m – TUTAJ

REGULAMIN

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych pakiety startowe będzie można odebrać dzień przed biegiem (9 listopada) w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej (ul. Zamkowa) w godzinach 16:00 – 21:00 oraz w dniu biegu (10 listopada) ale tylko do godziny 9:30. Nieodebrane pakiety do godziny 9:30 w dniu biegu będą rozdysponowane wśród chętnych osób nie zapisanych w pierwotnym terminie. Nie ma możliwości rezerwacji pakietów, nie ma od tej decyzji absolutnie żadnych odstępstw.

 

TRASA BIEGU KRÓTKIEGO 1918 metrów (opis trasy w regulaminie)

TRASA BIEGU GŁÓWNEGO – 10 km (opis trasy w regulaminie)