V Piątka dla Bartka – ZAPISY

V PIĄTKA DLA BARTKA

28 maja 2017 – Stadion Lekkoatletyczny, Kielce ul. Leszka Drogosza

Miło nam poinformować, iż zapisy na V Piątkę dla Bartka właśnie ruszyły!
Zapraszamy serdecznie! Termin 28 maja 2016r.
Limit miejsc: 950

Piątka dla Bartka to wyjątkowy bieg, bieg w którym liczy się przede wszystkim obecność, zabawa, atmosfera no i sam bieg, który do tego wszystkiego jest dodatkiem… 5 kilometrowa trasa, brak pomiaru czasu, brak nagród finansowych, a mimo wszystko dla wielu jest to stały punkt w kalendarzu biegowym.

5 dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Bartek to młody, przyszły biegacz, urodził się bez lewej stopy i właśnie dzień jego urodzin stał się początkiem fantastycznej przygody wielu osób. Zaczął jego ojciec Damian, stworzył własnoręcznie koszulkę z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” i po wielu miesiącach ciężkiej pracy przebiegł swój pierwszy maraton. Dołączały do niego kolejne osoby, a na chwilę obecną wielka Bartkowa Rodzina liczy już ponad 1000 osób, a „koszulki mocy” z magicznym napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” widoczne są na prawie wszystkich biegach w Polsce i na wielu w Europie. Środki uzyskane z organizacji biegu V Piątka dla Bartka zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Bartka Orzechowskiego.

Magiczne Koszulki Mocy będą do kupienia w Biurze Zawodów podczas odbioru pakietów startowych przed biegiem (odbiór w Sklepie Go Sport w Galerii Echo w Kielcach).

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 26 maja 2017r. lub do wyczerpania limitu uczestników (950 osób).

Opłatę startową w wysokości minimum 20 zł

należy wpłacać przelewem na konto bankowe: Fundacja „Nasz Maraton”

Bank BGŻ BNP Paribas: 21203000451110000004240470 

wpłaty tytułem:

Orzechowski Bartłomiej – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia w terminie do 27 maja 2017r.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BIEG NALEŻY KLIKNĄĆ PONIŻEJ

ZAPISY NA V PIĄTKE DLA BARTKA

TU ZNAJDUJE SIĘ REGULAMIN BIEGU

a tak było rok temu