sieBIEGA – Training&Motivation

W niedzielę 4 grudnia zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy na godz. 11:00 do sali konferencyjnej na Kolporter Arenie (stadion Korony Kielce, wejście od ul. Ściegiennego obok Sklepu Kibica). WSTĘP WOLNY. Wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi fachowcami w temacie biegania, trenerami, motywatorami. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. 

Jednym z najlepszych sposobów na poprawienie samopoczucia jest wysiłek fizyczny. Endorfiny, które wówczas wytwarza nasz organizm dają nam energię na cały dzień i są dużo lepsze niż najsmaczniejsza kawa. A jeżeli do tego możesz jeszcze zrzucić zbędne kilogramy, albo udowodnić sobie, że rzeczy niemożliwe stają się możliwymi to nic więcej już nie jest nam potrzebne do szczęścia. Dlatego właśnie powstał  program Training&Motivation.

Program ten to jest połączenie dedykowanego i dopasowanego do indywidualnych możliwości treningu biegowego i mentalnego. Po okiem doświadczonego trenera personalnego, dzięki dokładnym planom treningowym, możesz zrealizować swoje cele sportowe unikając równolegle jakichkolwiek kontuzji. Nad Twoim nastawieniem emocjonalnym mentalnym będzie pracował doświadczony coach, trener mentalny.

11:00 – 11.30  Czym dla mnie jest bieganie? – czyli kilka słów o aktywnym uprawianiu sportu z perspektywy profesjonalisty.

oraz Jak skutecznie i bez kontuzji przygotować się do Półmaratonu Kieleckiego . 

Prowadzenie: Tomasz Klisz

11.30-12.30 Program Training&Motivation

11.30 – 12.00 T jak Training,  czyli jak program pomógł mi osiągnąć ponadprzeciętne wyniki sportowe w biegach amatorskich?

Prowadzenie: Grzegorz Bogunia

12.00- 12.30 M jak Motivation.  Gdzie i jak szukać motywacji wewnętrznej do uprawiania sportu i nie tylko…

Prowadzenie: Maria Bogunia

 

Tomasz Klisz

Utytułowany biegacz górski. Absolwent AWF w Katowicach, trener lekkiej atletyki, trener sportów wytrzymałościowych. Zajmuje się treningiem o charakterze funkcjonalnym, rozwijając mięśnie posturalne, odpowiadające za prawidłową postawę oraz za koordynację i równowagę. Sędzia PZLA. Zawodnik uprawiający biegi górskie. W latach 2002-2011  czołowy zawodnik specjalizujący się w biegach na najwyższe wieżowce świata. W wieku 15 lat wziął udział w pierwszym cyklu biegu górskich „Zdobyć Mount Everest”. Rok później zakwalifikował się do Mistrzostw Świata Juniorów  w Upicach (Czechy). Był członkiem Reprezentacji Polski juniorów w biegach górskich do 19 roku życia. Karierę juniorską zakończył brązowym medalem Mistrzostw Świata w Biegach Górskich w Bergen w 2000 roku.  Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata seniorów w latach 2002 i 2004-2007. W 2002 roku po raz pierwszy wystąpił w prestiżowym biegu po schodach na Empire State Building w Nowym Jorku. Startował tam 9 razy zdobywając najwyżej 5 miejsce. Zdobył tytuł pierwszego Mistrza Polski w biegach po schodach (budynek Altus w Katowicach). Od 2008 roku zaczął z powodzeniem startować w Pucharach Świata w tej dyscyplinie. Rozgrywanych na całym świecie, będąc w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników.  W 2010 roku wygrał Puchar Świata w Dubaju wbiegając na Emirates Towers. Obecnym etapem kariery są biegi górskie na dystansie ultra. Dwukrotnie brał udział w CCC Ultra Trail du Mont Blanc. Zajął 25 miejsce w Ultra Trail Mt. Fuji w Japoni. Zwycięzca maratonu górskiego na Grand Canarii. Wygrał również bieg Chudy Wawrzyniec – 54 km oraz tegoroczny Maraton Limassol na Cyprze.. Jego ostatnie osiągnięcie to zajęcie w listopadzie 3 miejsca Hamilton Marathon w Kanadzie W swojej karierze przebiegł 80 tys kilometrów. Współtwórca programu Training & Motivation.

Grzegorz Bogunia

Mentor, finansista, podpowiada jak zarządzać bezpiecznie finansami, świetny kucharz, gotuje z miłości. Posiada bardzo duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami, ma pod sobą zespół ok 400 osób. Jego motto : ” Nikt nie obiecał jutra” Ukończył kilka maratonów, kocha życie i zaraża innych energia. Współtwórca programu Training & Motivation.

Maria Lachowicz – Bogunia

Coach , Mentor, ekspert d/s kreowania wizerunku. Autorka książki „Kobieta w Miłości ” jest kobietą spełnioną szczęśliwą matką i żoną. Godzi trud prowadzenia trzech firm i fundacji. Współtwórczyni programu Training & Motivation.