III Piątka dla Bartka już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę odbędzie się III Piątka dla Bartka.
Niestety limit uczestników (950 osób) został wyczerpany już jakiś czas temu, więc nie ma już możliwości zapisania się na bieg. Jeżeli ktoś już teraz wie, ze nie będzie mógł pobiec, prosimy o kontakt na adres kontakt@siebiega.com, nie ma sensu blokować miejsca, a chętnych nie brakuje.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na bieg dzieci na 800m.

ZAPISY DLA DZIECI W WIEKU 7-12 dostępne są tutaj —> http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1771

Pamiętajcie, bieg dzieci to nie zawody, to nie jest wyścig! Liczy się dobra zabawa i wspólne bieganie. Każdy młody uczestnik biegu otrzyma na mecie pamiątkowy medal oraz słodki upominek.

Biuro zawodów
Numery startowe upoważniające do startu biegu mogą odebrać osoby, które dokonały rejestracji, znajdują się na liście startowej i opłaciły wpisowe. Z potwierdzeniem wpłaty zapraszamy w sobotę (30 maja) w godzinach od 12.00 – 18.00 do Biura Zawodów znajdującego się na Stadionie KORONY KIELCE (ul. Ściegiennego 8). Numery startowe można odebrać także w niedzielę w godzinach 7.30 – 10:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza (w pobliżu startu).
W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻĄ ILOŚCIĄ ZAPISANYCH OSÓB, PROSIMY O ODBIÓR NUMERÓW W SOBOTĘ!

Jak dojechać na start?
Start (i meta) usytuowany jest na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza 15 w Kielcach, tuż obok hali sportowej (w której grają piłkarze ręczni Vive i siatkarze Effectora). Kielczanom polecamy spacer:), a jeśli już wybierzecie się autami to na miejscu przygotowanych jest 299 miejsc parkingowych (przed stadionem przy ul. L. Drogosza 100 miejsc parkingowych – z tyłu hali sportowej. Miejsca parkingowe (70 sztuk) znajdują się także przy ulicy Szczepaniaka (zatoczka).

Ewentualnie można też parkować przy Kadzielni – Aleja Legionów (zatoczka obok ogródków działkowych) – około kilometr od startu, ewentualnie przy stadionie Korony Kielce (ul. Ściegiennego 8) – około 1,5 km do startu.

Jakie są nagrody dla biegaczy?
III Piątka dla Bartka to bieg charytatywny, który ma na celu pomoc młodemu człowiekowi, przyszłemu biegaczowi oraz spędzenie czasu w fajnym towarzystwie. Będzie to bieg o charakterze happeningu, bez pomiaru czasu. Dla trzech najszybszych Pań i trzech najszybszych Panów organizator przygotował wyjątkowe i niepowtarzalne puchary, a każdy uczestnik na mecie otrzyma wspaniały medal. Zachęcamy wszystkich uczestników biegu do pozostania z nami do samego końca imprezy, mamy dla Was trochę niespodzianek!

Czy będą punkty medyczne na trasie, na mecie?
Organizatorzy przygotowali zabezpieczenie medyczne przy pomocy NZOZ ARTIMED. W pobliżu startu/mety stałe miejsce będzie miała karetka z pełnym wyposażeniem oraz profesjonalną obsadą. Na miejscu będą także przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy wolontariusze – harcerze.

Czy na trasie będą punkty z wodą?
Nie przewidujemy takich punktów. Każdy z uczestników który ukończy bieg otrzyma 0,5 l wody niegazowanej po przekroczeniu mety i odebraniu medalu.

Jaki jest limit czasu na ukończenie biegu?
Umowny limit to 60 minut, ale umowny. Nie zakończymy imprezy, nie złożymy mety dopóki jej linii nie przekroczy ostatni uczestnik. Tak jak pisaliśmy wyżej. To nie wyścig, tylko happening biegowy. Trasę można przebiec, ale można też przetruchtać, przeszurać, przemaszerować bądź przejść