Bieg Niepodległości 2019 – ZAPISY

Już 10 listopada o godzinie 11:11 wystartuje Bieg Niepodległości w Kielcach. Tradycyjnie wspólnie z Wojewodą Świętokrzyskim Panią Agatą Wojtyszek organizujemy wielkie biegowe wydarzenie i będzie to zarazem piękne zakończenie biegowego sezonu w stolicy Województwa Świętokrzyskiego.

Kielecki Bieg Niepodległości to dwa dystanse, bieg główny – 10 km i bieg towarzyszący – 1918 metrów.

Bieg Niepodległości w Kielcach odbędzie się 10 listopada, start biegu głównego o godzinie 11:11, start biegu towarzyszącego około godziny 11:15. Miejscem startu będzie plac przed muszlą koncertową w Parku Miejskim w Kielcach (ul. Staszica – ul. Zamkowa).

Każdy biegacz w biegu głównym oraz towarzyszącym otrzyma wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju medal. Dodatkowo biegacze w biegu głównym w pakiecie startowym otrzymają praktyczny prezent niespodziankę:)

ZAPISY NA BIEG GŁÓWNY – 10 km – TUTAJ

ZAPISY NA BIEG TOWARZYSZACY – 1918 m – TUTAJ

REGULAMIN

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych pakiety startowe będzie można odebrać dzień przed biegiem (9 listopada) w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej (ul. Zamkowa) w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w dniu biegu (10 listopada) ale tylko do godziny 9:30. Nieodebrane pakiety do godziny 9:30 w dniu biegu będą rozdysponowane wśród chętnych osób nie zapisanych w pierwotnym terminie. Nie ma możliwości rezerwacji pakietów, nie ma od tej decyzji absolutnie żadnych odstępstw.

TRASA BIEGU KRÓTKIEGO 1918 metrów (opis trasy w regulaminie)

TRASA BIEGU GŁÓWNEGO – 10 km (opis trasy w regulaminie)