Portal wspieramyklub.pl dofinansuje nasze stowarzyszenie

Walka o dofinansowanie ze środków portalu wspieramyklub.pl trwała przez cały rok 2014. Zadaniem klubów biorących udział w rywalizacji była aktywność na profilu firmowym strony. Przez cały rok kluby sportowe z całej Polski oprócz możliwości zebrania środków mogły również  przedstawić swoich inicjatywy, pomysły jak również zawodników i wydarzenia na stronie wspieramyklub.pl

Świętokrzyskie stowarzyszenie SieBiega było jednym z klubów, który postanowił skorzystać z tej możliwości. Jak się okazało starania nie poszły na marne. Świętokrzyscy biegacze zostali nagrodzeni i ze środków, które uzyskają na początku lutego planują zorganizować w maju kolejną już, trzecią edycję Biegu dla Bartka.

Jak mówią przedstawiciele stowarzyszenia nagroda bardzo cieszy, tym bardziej, że uzyskanie jej wymagało tylko systematyczności i aktywności na profilu, co nie było bardzo wymagającym zadaniem. Dlatego zachęcają do skorzystania z formy wsparcia jaką oferuje portal wspieramyklub.pl i mają nadzieję, że w 2015 również zdobędę dofinansowanie z portalu.