Ograniczenia w ruchu w czasie półmaratonu

Kielczanie!

W niedzielę 10 maja 2015 roku będziemy świadkami historycznego wydarzenia w naszym mieście. Na ulicach Kielc odbędzie się bieg na dystansie półmaratonu, czyli 21 km i 97,5 metra. W biegu wystartuje 850 biegaczy z Polski i zagranicy. W związku z tym pragniemy uprzedzić Państwa o utrudnieniach w ruchu samochodowym, mogą Państwo także spodziewać się zmian w kursowaniu niektórych linii komunikacji autobusowej.

W związku z tym iż 10 maja 2015 to także dzień wyborów prezydenckich informujemy, że dojazd do komisji wyborczej nr 78 (Liceum im. S. Żeromskiego – ul. Ks.P.Ściegiennego) w godzinach 10:00 – 13:00 będzie możliwy tylko od ul. Zgody. Dojazd do komisji wyborczej nr 12 (ZSO nr 5 – ul. Wspólna) będzie możliwy od strony ul. Wspólnej przy czym ta ulica staje się na czas biegu ulicą dwukierunkową – wyjazd w stronę ul. Paderewskiego.

Utrudnienia w ruchu w centrum Kielc oraz na ul. Krakowskiej mogą potrwać w godzinach 8:00 – 13:00. Zmiana organizacji ruchu komunikacji autobusowej na terenie Kielc może potrwać w godzinach 6:00 – 14:00

Prosimy Państwa o zrozumienie i zachęcamy do przyłączenia się do kibicowania biegaczom przy trasie półmaratonu.

trasa_czysta

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA

ścianka_net