ZAPISY – Bieg Niepodległości Kielce 2022

Ogromnie nam miło zaprosić na kolejny Bieg Niepodległości w Kielcach. Tradycyjnie już wydarzenie organizowane jest przez Wojewodę Świętokrzyskiego przy skromnym udziale i pomocy Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy sieBIEGA.

W tym roku spotykamy się 12 listopada (sobota) i wspólnie, biegowo uczcimy Święto Niepodległości. Przygotowaliśmy dla Was dwa dystanse, Bieg Główny – 10 km oraz bieg towarzyszący na dystansie około 1918 metrów.

Miejsce startu i mety to Park Miejski w Kielcach, ul. Staszica. Spotykamy się przed muszlą koncertową.

Bieg na 1918 metrów wystartuje o godzinie 9:45. O 10:00 wystartuje Bieg Główny na dystansie 10 kilometrów. Trasa obu biegów identyczna jak w latach ubiegłych.

UDZIAŁ W BIEGU JEST DARMOWY jednak prosimy o odpowiedzialne zapisywanie się i decydowanie o swoim starcie w biegu. Każdego roku pozostają nieodebrane pakiety startowe które powodują straty finansowe u organizatorów oraz nie blokują miejsca innym chętnym.

WZOREM LAT UBIEGŁYCH PAKIETY STARTOWE BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ MAKSYMALNIE DO GODZINY 10:00 w DNIU STARTU (więcej informacji w regulaminie). PAKIETY NIE ODEBRANE BĘDĄ PRZEKAZYWANE INNYCH CHĘTNYM NIE ZAPISANYM W PIERWOTNYM TERMINIE. NIE MA MOŻLIWOŚCI BLOKOWANIA, REZERWOWANIA I „ODKŁADANIA” PAKIETÓW.

(KLIK) OFICJALNE KOSZULKI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI w KIELCACH można ZAKUPIĆ tutaj (KLIK)

ZAPISY NA BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – BIEG na 10KM – kliknij tu

ZAPISY NA BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – BIEG na 1918 metrów – kliknij tu

UPOWAŻNIENIE DO ODEBRANIA PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

REGULAMIN BIEGU

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH

POGLĄDOWE MAPY OBY BIEGÓW PONIŻEJ

BIEG GŁÓWNY 10 km

BIEG TOWARSZYSZĄCY 1918 metrów