VI Piątka dla Bartka – ZAPISY

Za ogromną przyjemnością zapraszamy na najpiękniejszy bieg w Polsce – szóstą edycję PIĄTKI DLA BARTKA.

Piątka dla Bartka, czyli charytatywny bieg na 5 km z którego całkowity dochód przekazany zostaje Bartkowi. Bartek to 7 letni wiecznie uśmiechnięty młodzieniec, który urodził się bez lewej stopy, jakiś czas temu rodzice Bartka – Karolina i Damian wspólnie postanowili zrobić coś co pomoże Bartkowi. Coś co spowoduje, że Bartek będzie biegał.

Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Na początku było kilka kilka kilometrów,z czasem kilkanaście, półmaraton i w końcu pierwszy w życiu maraton! Wraz z kilometrami rosła również liczba osób biegających w koszulkach z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Promując akcję, wszyscy przyczyniają się do tego, że Bartek będzie biegał, do tego, że stać nas będzie na bardzo drogie protezy, które trzeba wymieniać bardzo często, gdyż Bartek rośnie jak na drożdżach. I to się powoli udaje.

Piątka dla Bartka to wyjątkowy bieg, bieg w którym liczy się przede wszystkim obecność, zabawa, atmosfera no i sam bieg, który do tego wszystkiego jest dodatkiem… 5 kilometrowa trasa, brak pomiaru czasu, brak nagród finansowych, a mimo wszystko dla wielu jest to stały punkt w kalendarzu biegowym.

PIĄTKA dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Bartek to młody, przyszły biegacz, urodził się bez lewej stopy i właśnie dzień jego urodzin stał się początkiem fantastycznej przygody wielu osób. Zaczął jego ojciec Damian, stworzył własnoręcznie koszulkę z napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” i po wielu miesiącach ciężkiej pracy przebiegł swój pierwszy maraton. Dołączały do niego kolejne osoby, a na chwilę obecną wielka Bartkowa Rodzina liczy już ponad 1000 osób, a „koszulki mocy” z magicznym napisem „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać” widoczne są na prawie wszystkich biegach w Polsce i na wielu w Europie. Środki uzyskane z organizacji biegu Piątka dla Bartka zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Barka Orzechowskiego.

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH:

GALERIA ECHO KIELCE – sklep sportowy GoSPORT

  • piątek (11 maja) – godz. 16:00 – 19:00
  • sobota (12 maja) – godz. 14:00 – 18:00
  • niedziela (13 maja) – do godz. 11:30 – stadion lekkoatletyczny ul. Leszka Drogosza

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

 

ZAPISY NA VI PIĄTKĘ DLA BARTKA – TUTAJ(klik) DOROŚLI (ZAPISY ELEKTRONICZNE ZAMKNIĘTE)

ZAPISY NA BIEGI DLA DZIECI (KLIK) (ZAPISY ELEKTRONICZNE ZAMKNIĘTE)

wpisowe w całości przekazywane Fundacji Nasz Maraton to 25 zł.

Zapisy na biegi dla dzieci uruchomione zostaną wkrótce.

Regulamin biegu jest tutaj (klik)

Regulamin biegów dla dzieci (klik)