Szlachetna Paczka – finał

Dzięki Wam biegaczom oraz tym niebiegającym, ale nam bliskim, cztery rodziny zostały dziś obdarowane w ramach Szlachetnej Paczki.

Rozpoczynając naszą akcję podczas happeningu „sieBIEGA w Mikołajki” zakończyliśmy dziś przy ulicy Radiowej 4, czyli w miejscu zbiórki Szlachetnej Paczki. Udało się także odwiedzić jedną z rodzin.

Wasza szczodrość przerosła nasze oczekiwania. Zebraliśmy  17 pełnych pudeł, w których znajdowały się rzeczy, o które prosiły rodziny (żywność, środki chemiczne, ubrania, pościele, kołdry, upominki i wiele, wiele innych – nawet ponad plan). Dodatkowo dla jednej z nich udało się zakupić wersalkę, której potrzebowali.

   

Największym wzruszeniem była możliwość odwiedzenia jednej z rodzin. Dlatego z tego miejsca – chcieliśmy przekazać Wam życzenia jakie przez łzy wypowiedziała Pani – zdrowych świąt, dużo siły do życia i oczywiście spełnienia koniecznie wszystkich marzeń.

A teraz my od siebie. Za wszystko… za to że byliście z nami, kupowaliście, przelewaliście, wspieraliście duchowo, wnosiliście, woziliście i za to, że okazało się po raz kolejny, że w kupie SIŁA. Wielkie DZIĘKI!

Z sieBIEGOWYMI pozdrowieniami!