siePOMAGA!

No i co tu pisać…Pomogliśmy małej Stelli, było nas sporo ponad 100 osób, byli biegacze, byli rowerzyści i rolkarze. Wspólnie pokonana w wielkim upale pięciokilometrowa trasa była świetnym zwieńczeniem tego po co tak naprawdę się spotkaliśmy w sobotnie przedpołudnie. Chcieliśmy pomóc małej Stelli (o jej zmaganiach ze zdrowiem można przeczytać TUTAJ) i to się chyba udało do specjalnej puchy/skarbonki wrzuciliście…ponad 1800 zł!!! Dokładną kwotę po komisyjnym przeliczeniu przelejemy na konto Stelli Łagan w fundacji która się nią opiekuje. Byliście niesamowici! Dziękujemy Wam ogromnie za przybycie, dziękujemy wszystkim, którzy przyszli i wszystkim którzy pomogli!

Dziękujemy szczególnie, Stowarzyszeniu MTB.Kielce za aktywne włączenie się w akcję, uczestnikom Biegam Bo Lubię (darmowe zajęcia odbywają się w każdą sobotę na stadionie lekkoatletycznym – zapraszamy!), grupie Biegam Bo Muszę za liczną obecność oraz firmie ALMA ALPINEX za zapewnienie wody dla każdego uczestnika.

Dziękujemy również Miejskiemu Zarządowi Dróg za błyskawiczne załatwienie papierologii oraz Policji za bezpieczne przeprowadzanie nas przez przejścia dla pieszych.

Dużo zdjęć z imprezy jest w naszej galerii – zapraszamy TUTAJ

Stelli życzymy ZDROWIA! ZDROWIA i jeszcze raz ZDROWIA!