sieBIEGA dla Tomka!

Kibice Iskry Kielce oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. W pierwszą niedzielę stycznia nad kieleckim zalewem odbędzie się bieg happeningowy „Iskra dla Tomka”. To doskonała okazja, aby poprzez zabawę i rekreację wesprzeć cierpiącego na nowotwór układu krwiotwórczego trenera Tomasza Strząbałe.

Bieg odbędzie się w niedzielę 4 stycznia 2015 r. nad zalewem kieleckim. Spotykamy się przy molo, gdzie od godziny 9.00 czynny będzie Punkt Obsługi Uczestników. Początek biegu, którego trasa liczy ok. 5 km zaplanowany jest na godz. 11.00. Udział w biegu jest bezpłatny, jednak podstawą uczestnictwa w biegu happeningowym „Iskra dla Tomka” jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.

UWAGA! Uczestnikiem biegu może być każda osoba, która najpóźniej w dniu 4 stycznia 2015 r. ukończy 16 lat. W przypadku osób, które do dnia 4 stycznia 2015 r. nie ukończą 16. roku życia wymagane jest podpisanie oświadczenia przez rodzica/opiekuna prawnego w dniu biegu, tj. 4 stycznia 2015 r. w Punkcie Obsługi Uczestników przy molo nad zalewem kieleckim, nie później niż do godz. 10.45. Zapisy elektroniczne prowadzone będą do soboty 3 stycznia 2015 r. do godz. 23.59. W dniu biegu będzie możliwość zapisania się wyłącznie osobiście w Punkcie Obsługi Uczestników od godz. 9.00 do 10.45.

Impreza ma charakter happeningowy i pozbawiona jest elementów rywalizacji – nie mierzymy czasu, ani nie prowadzimy klasyfikacji miejsc. Biegniemy czysto rekreacyjnie, nie przewidujemy nagród dla uczestników. Spotkanie ma również podtekst charytatywny – pomagamy cierpiącemu na nowotwór układu krwiotwórczego trenerowi Tomaszowi Strząbale! Pomóc można poprzez wykupienie cegiełki, którą będzie pamiątkowy numer startowy.

Dobrowolne wpłaty należy przekazywać przelewem na specjalne konto uruchomione dla Tomasza Strząbały.

Numer konta w mBanku: 51 1140 2017 0000 4402 1262 0110
Odbiorca: Fundacja Vive Serce Dzieciom
Tytuł przelewu: Iskra dla Tomka

WAŻNE! W celu odbioru numeru startowego należy zgłosić się przed biegiem do Punktu Obsługi Uczestników z wydrukowanym dowodem wpłaty. W ten sposób będziemy mogli kontrolować kwotę, jaka z tytułu happeningu trafi na specjalne konto szkoleniowca mistrzów Polski.

Start biegu zaplanowany jest przy molo nad zalewem kieleckim. Stąd właśnie ruszymy dookoła zalewu, następnie przejściem pod ul. Klonową przemieścimy się na alejki przeznaczone dla pieszych. Na wysokości mostu nad Silnicą przed skrzyżowaniem z ul. IX Wieków Kielc zawrócimy w kierunku molo, gdzie znajdować się będzie także meta.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem biegu happeningowego „Iskra dla Tomka” – ZOBACZ.

 

Organizatorem wydarzenie są Kibice Iskry Kielce zrzeszeni wokół strony www.iskrakielce.pl oraz

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy SIEBIEGA

Stowarzyszenie Biegacz Świętokrzyski.

Do promocji biegu przyłączyły się także portale:

www.szuranie.pl

www.naszmaraton.pl.

Zachęcamy do udziału w biegu!