Polar dla najszybszej kielczanki!

Miło nam poinformować, że jeden ze sponsorów 2.sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego marka POLAR ufundowała specjalną nagrodę dla najszybszej kielczanki podczas tego biegu.

Najnowszy produkt fińskiej firmy – model A360, pozwala użytkownikom na pomiar tętna z nadgarstka, monitorowanie aktywności przez 24 godziny na dobę, a także dostarcza cennych wskazówek treningowych. Produkt został wyposażony w dotykowy, kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, a ponadto jest całkowicie wodoodporny i umożliwia pomiar prędkości i dystansu na podstawie ruchów ręką podczas biegu i chodzenia.  

Produkt wyposażony jest w zintegrowany ze smartfonem system inteligentnych powiadomień, który za pomocą delikatnych wibracji informuje użytkowników o połączeniach przychodzących, mailach, wydarzeniach z kalendarza, a także zachęca do ruchu gdy zbyt długo pozostajemy nieaktywni. Dzięki elastycznym, wymiennym paskom w różnych kolorach i rozmiarach, można dopasować go idealnie do swoich potrzeb. Bateria wystarcza na 2 tygodnie ciągłego monitorowania aktywności, uwzględniając godzinny trening każdego dnia. A360 można łatwo połączyć z serca nadajnikiem na klatkę piersiową H7 w przypadku, gdy użytkownik chce uzyskać najwyższą dokładność pomiaru tętna
lub wykonać test wydolności.

Polar A360 nie tylko monitoruje aktywność, ale także dostarcza cennych wskazówek treningowych i motywuje do osiągania wyznaczonych celów sportowych. Dodatkowo dzięki funkcjom takim jak Wskaźnik aktywności oraz Podsumowanie aktywności wylicza optymalną dawkę codziennego ruchu, a ponadto wyjaśnia, w jaki sposób ćwiczenia te wpływają na poprawę zdrowia i kondycji.

W aplikacji mobilnej Polar Flow (dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android) można łatwo i szybko podsumować oraz przeanalizować aktywność dla danego dnia, tygodnia czy miesiąca. Ponadto, serwis internetowy Polar Flow pozawala na przeglądanie historii wszystkich treningów.

A360 dostępny jest w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: czarnej (rozmiar S, M i L), białej (rozmiar S), niebieskiej (rozmiar M) i różowej (rozmiar S i M). Dodatkowo dostępne są paski w wielu kolorach i rozmiarach.

Szczegółowe dane produktu znajdują się na stronie: http://www.polar.com/pl/produkty/sport/A360

A360_Group_beauty_vertical_1_JPG

 

sponsorzy3