Nie cyckamy się z rakiem!

Grupa Biegający Suchedniów, a także Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA oraz Urząd Miasta i Gminy Suchedniów mają przyjemność zaprosić wszystkie panie na II Suchedniowski Bieg Kobiet.

W ubiegłym roku z okazji Dnia Kobiet, odbył się spontaniczny kameralny bieg, który bardzo spodobał się uczestniczkom, mieszkankom Suchedniowa i okolic, a także obserwatorom płci męskiej. 🙂 Dlatego też chcemy kontynuować tę spontaniczną akcję również i w tym roku.

Już 6 marca 2016 w  Suchedniowie odbędzie się druga edycja biegu, który dedykowany jest tylko płci pięknej. Odbędzie się on pod hasłem „Nie cyckamy się z rakiem”, a organizatorzy mają nadzieję, że bieg poza świetną zabawą będzie też zwracać uwagę na profilaktykę nowotworową wśród kobiet, w szczególności na profilaktykę raka piersi.

Bieg ma charakter happeningu, nie liczy się czas anie miejsce, ważna będzie dobra zabawa i idea jaka przyświeca temu wydarzeniu.
Dla uczestniczek biegu – organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, m.in. bezpłatne badania mammografem, porady lekarskie i oczywiście skromny poczęstunek na mecie.

Regulamin biegu znajduje się TUTAJ

DARMOWE zapisy na bieg odbywają się TUTAJ