Nie cyckamy się z rakiem IV

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA, Urząd Miasta i Gminy Suchedniów oraz Grupa Biegający Suchedniów mają przyjemność zaprosić panie na 4. Suchedniowski Bieg Kobiet, który odbędzie się 11 marca 2018 w Suchedniowie.

Po raz czwarty w Suchedniowie odbędzie się wielkie święto biegających kobiet. Wszystko zaczęło się cztery lata temu od spontanicznego, kameralnego biegu w którym wzięły mieszkanki Suchedniowa i okolic. W ubiegłym roku zainteresowanie biegiem przeszło wszelkie oczekiwania i na starcie stanęło blisko 300 przepięknych kobiet z całego regionu. W związku z tym nie wypada nie kontynuować tej przepięknej już tradycji:)

11 marca 2018 w  Suchedniowie odbędzie się czwarta edycja biegu, który dedykowany jest tylko płci pięknej. Odbędzie się on pod hasłem „Nie cyckamy się z rakiem”, a wszyscy mamy nadzieję, że bieg poza świetną zabawą będzie też zwracać uwagę na profilaktykę nowotworową wśród kobiet, w szczególności na profilaktykę raka piersi.

Bieg ma charakter happeningu, nie liczy się czas ani miejsce, ważna będzie dobra zabawa i idea jaka przyświeca temu wydarzeniu.
Dla uczestniczek biegu – organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek, m.in. bezpłatne badania mammografem, porady lekarskie i oczywiście skromny poczęstunek na mecie.

Liczymy, że wzorem ubiegłego roku pojawi się dużo Pań w atrakcyjnych i zwariowanych przebraniach:)

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dokonanie opłaty startowej (minimum 20 zł) na konto fundacji Rak 'n Roll. Można to zrobić w tym miejscu: http://www.raknroll.pl/chce-pomoc/przelew-na-konto/

Regulamin biegu znajduje się TUTAJ

ZAPISY na bieg są TUTAJ

Bieg jest w 100% wydarzeniem charytatywnym, organizatorzy nie uczestniczą w żaden sposób w przychodach z tego wydarzenia.