foRUN biegowe sieBIEGA

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas Międzynarodowych Targów Sportowych KIELCE SPORT – EXPO, które odbędą się w dniach 11-13 lutego 2016 roku w Targach Kielce odbędzie się Salon RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu
I foRUN biegowym – sieBIEGA.

Czym będzie I foRUN biegowe – sieBIEGA? Przede wszystkim wielkim, całodniowym spotkaniem z ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia o bieganiu i co najważniejsze nie wiedzą tego z książek tylko z własnego doświadczenia. foRUN biegowe sieBIEGA to kilka tematycznych paneli oraz kilkunastu znakomitych prelegentów.

I foRUN biegowe sieBIEGA odbędzie się 13 lutego 2016 w ośrodku kongresowo-wystawienniczym Targów Kielce przy ul. Zakładowej. WSTĘP WOLNY!
Wystarczy zarejestrować się jako uczestnik TUTAJ

Możemy już zdradzić, że wśród gości będziemy mogli zobaczyć i wysłuchać m.in. takie osoby jak:

  • piotr_hercog_1_dPIOTR HERCOG – od 2010 specjalizuje się w biegach górskich ultra. Jeden z najlepszych biegaczy ultra w Polsce, jeden z czołowych biegaczy ultra w Europie. Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series. Czołowe miejsca zajmował w takich biegach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika oraz częsty bywalec podium w innych biegach górskich. Tylko w 2015 roku zajął m.in. 11. miejsce w UTMB (169 km), 10. miejsce w TransGranCanaria (125 km) i 3. miejsce w Biegu Ultra Granią Tatr.

 

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2016-01-13 o 12.52.16MARCIN ŚWIERC – reprezentant Polski, wielokrotny Mistrz Polski, 4 zawodnik Pucharu Świata w 2015 roku. Wybitny ultramaratończyk.

 

 

 

 

  • Rafał BielawaRAFAŁ BIELAWA i KAMIL KLICH – zasłynęli udaną próbą przebiegnięcia bez pomocy z zewnątrz Głównego Szlaku Beskidzkiego (ponad 500 km i 50.000 przewyższeń) w niecałe 151 godzin.

 

 

 

  • mateusz jasińskiMATEUSZ JASIŃSKI – bloger i biegacz. Jest jednym z najbardziej zapalonych propagatorów tego sportu w Polsce, był redaktorem naczelnym serwisu TreningBiegacza.pl. Teraz prowadzi motywującego bloga TrenerBiegania.pl, który odwiedzają setki tysięcy użytkowników. Uczestnik wielu biegów na całym świecie.

 

 

  • natalia tomasikNATALIA TOMASIAK – czołowa biegaczka ultra. Uczestniczka wypraw w wiele dzikich zakątków świata (Arktyka, Laponia, Kaukaz), blogerka (gorskistyl.pl). W 2014 roku wygrała Ultramaraton (66 km) na Festiwalu Biegowym w Krynicy, w 2015 m.in. zajęła: 2. miejsce w Ultramaratonie Bieszczadzkim, 3. miejsce w Biegu Ultra Granią Tatr, zwyciężyła w Sky&Clouds Tatra Extreme na Słowacji, Chyżą Durbaszkę w Szczawnicy. Do Natalii należy także nieoficjalny rekord Polski kobiet w biegu na Rysy (1h 56 min)

 

 

 

 

 

 

  • ola madzikALEKSANDRA MĄDZIK – kielczanka, jako druga kobieta z Polski ukończyła wszystkie najważniejsze maratony uliczne na świecie w ramach cyklu World Majors Marathon (Tokyo, Boston, Londyn, Nowy Jork, Berlin i Chicago). Amatorka ale bardzo profesjonalnie podchodząca do swojego wielkiego hobby. Zwyciężczyni m.in. Kieleckiej Dychy w 2015 roku oraz zdobywczyni drugiego miejsca na 1. sieBIEGA Półmaratonie Kieleckim. Prowadzi bloga PoraNaMajora

 

 

 

 

 

 

6gDH5tKRZYSZTOF DOŁĘGOWSKI – współautor (razem ze swoją żoną Magdaleną Ostrowską – Dołęgowską) jednej z najlepszych polskich książek „biegowych” w historii. Znakomity biegacz, ultramaratończyk, wielbiciel rajdów przygodowych, organizator m.in. Chudego Wawrzyńca, ukończył wiele biegów ultra na całym świecie zajmując w nich bardzo dobre miejsca, był m.in. 30. na mecie jednego z najtrudniejszych biegów na świecie Ultra-Trail du Mont Blanc.

 

 

foto karolina krawczykJĘDREK MAĆKOWSKI – czyli „od Grubasa do Ultrasa”. Ja sam o sobie mówi – Przez to co robię mocno wychodzę poza „strefę komfortu”! A mnie się wydaje, że właśnie do niej wracam. W szczytowej formie otłuszczenia ważyłem bowiem 127 kg! i to dopiero był dyskomfort. Od jakiegoś czasu przetapiam kilogramy na kilometry i na nowo cieszę się życiem! Sprawdzając, gdzie leżą granice ludzkiej wytrzymałości, realizuje swoje dziecięce marzenia 🙂 Jędrek był jestem z trzech finisherów najtrudniejszego triathlony na świecie HardaSuka Ultimate Triathlon 2015, ukończył także Łemkowyna Ultra Trial 150, Zimowy Ultramaraton Karkonoski czy Bieg Rzeźnika. Członek pierwszego polskiego teamu przygotowującego się do zmagań w skandynawskich swimrunach.

 

IMG_1773MARCIN MARSZAŁEK – wieloletni maratończyk i pacemaker z ogromnym zapałem. Ukończył ponad dwadzieścia polskich i europejskich (Rzym, Paryż, Amsterdam, Istanbuł, Praga) maratonów. Obecnie biega w Kielcach ze Świętokrzyskim Stowarzyszeniem Biegaczy sieBiega. Od jakiegoś czasu łączy swoje dwie pasje – podróże i bieganie, a w planach ma do zwiedzenia całą kulę ziemską 🙂 Czyta dużo literatury o bieganiu, ponieważ stara się profesjonalnie i jak najlepiej zgłębić wszystkie tajemnice tej najbliższej mu dyscypliny. Ma nadzieję, że już niedługo będzie mógł dzielić się z Wami na blogu swoimi doświadczeniami i przygodami, jakie zapewnia mu codzienne bieganie.