4.sieBIEGA Półmaraton Kielecki – ZAPISY

Ruszają zapisy na 4.sieBIEGA Półmaraton Kielecki. To największe w regionie świętokrzyskim święto biegania odbędzie się w tym roku 27 maja. Trasa półmaratonu jest już bardzo dobrze znana biegaczom i w tym roku będzie identyczna jak w latach poprzednich. 

sieBIEGA Półmaraton Kielecki to wyjątkowe wydarzenie, przepiękna, ale też wymagająca trasa, niesamowita atmosfera, świetny, bardzo bogaty pakiet startowy, najpiękniejsze koszulki w Polsce i niepowtarzalny medal na mecie. Start biegu odbędzie się o godzinie 10.00 z ul. Barabasza (obok stadionu Korony Kielce), a meta biegu w środku stadionu, na murawie Kolporter Areny!

Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepszy i największy bieg w historii Kielc!

ZAPISY na 4.sieBIEGA PÓŁMARATON KIELECKI

REGULAMIN BIEGU JEST TU

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU PRZEZ OSOBĘ TRZECIĄ

Odbiór pakietów na 4 Siebiega Półmaraton Kielecki w Galeria Korona Kielce – atrium na samym dole obok windy.

 piątek (25 maja) – godz. 17:00 – 21:00
 sobota (26 maja) – godz. 12:00 – 20:00
 niedziela (27 maja – dzień biegu) – godz. 7:00 – 8:30 (biuro zawodów – stadion Kolporter Arena, ul. Ściegiennego 8)

Sponsorem nagród podczas czwartej edycji biegu “4.sieBIEGA Półmaraton Kielecki”  jest firma Sport Konsulting, wyłączny dystrybutor urządzeń marki Polar w Polsce.
Jednym z kluczowych produktów tej firmy jest zegarek sportowy Polar M200 z wbudowanym GPS em i funkcją pomiaru tętna z nadgarstka. M200 oferuje między innymi możliwość skorzystania z unikalnego, bezpłatnego Programu Treningu Biegowego, dostępnego w serwisie internetowym Polar Flow. Użytkownicy mogą wybrać docelowy dystans, do którego chcą się przygotować (5 km, 10 km, półmaraton lub maraton), a program tworzy plan treningowy, dopasowany do ich aktualnej kondycji.